Відео: Lexus показав, як працює ховерборд

Lexus нещодавно представив, як працює ховерборд. Ця ідея дражнила всіх ще в червні. Кожна історія починається з обов’язкового посилання на «Назад в майбутнє», частина II(1989), фільм розгортається в далекому і далекому майбутньому 2015, який зафільмував культові ховерборд сцени погоні.

Ось ховерборд в дії: 

Пізніше на відео, яке найкраще розглядати як дивну, висококонцептовану рекламу, ховерборд буквально летить над Lexus.

Переконайтеся:

То ж, як ховерборд працює? У ховербордів були підробки і раніше, але те, що Lexus робить це не зовсім брехня або обман. Вони зробили справжній, робочий ховерборд, і це ми можем побачити на дисплеї. Тут просто не все, правда. Lexus також розробив скейтпарк з магнітними рейками прихованими під низом, що робить все це можливим. Механізм заснований на концепції, що, коли магніти мають протилежні полюси, вони відштовхуються один від одного, і це створює простір між ними.

До їх заслуг: в «створенні» відео про ховерборд, Lexus показує магнітні рейки. Знадобилося 403-денне проектування, щоб зробити дошку і паркову роботу. Це не нова наука: зазначає Брайан Фанг з Washington Post, «ця технологія насправді було відома протягом багатьох років. Це те, що пускає в хід магнітні підвіски поїздів. Lexus просто скоротив його до розміру скейтборда і приховав рейки».

Це мистецтво приховувати те, що знаходиться за сценою.

Дивіться «виготовлення» відео, яке показує ховерборд пілот і про скейтбордиста Росс Мак Гурана нижче:

Підготовлено за матеріалами «Popular Science «.

Опубликовано 09 Авг 2015 в 07:14. Рубрика: Новости. Вы можете следить за ответами к записи через RSS.
Отзывы и пинг пока закрыты.

К сожалению, отзывы закрыты.